Pepsi x Rainbow Socks 1 para

Pepsi x Rainbow Socks – Kobiety Mężczyźni Skarpetki w Puszce Pepsi Żartobliwy Prezent

Więcej szczegółów

32,51 zł

Więcej informacji

SKARPETKI W PUSZCE – mocno gazowana, najlepiej z lodem, słodka, ale orzeźwiająca Pepsi®. Już sięgasz po łyka? Chwileczkę, to przecież skarpetki! Puszka do złudzenia przypominająca oryginalne opakowanie skrywa karmelowe, niezwykłe wnętrze. Tym razem to nie drink, ale coś zaskakującego – parę skarpetek ze wzorem coli oraz logo Pepsi. Zażartuj i rozbaw swoich przyjaciół tym nietypowym gadżetem! Skarpetki dostępne w rozmiarach EU 36-40 / UK 4-7 / US 5.5-9, EU 41-46 / UK 7.5-11 / US 9.5-13 i EU 47-50 / UK 11.5-14.5 / US 13.5-15

ŚMIESZNY PREZENT – lubisz sprawiać niespodzianki? Podaruj komuś puszkę skarpetek Pepsi®. Jeśli Twój kumpel nie wyobraża sobie posiłku bez popicia go łyczkiem zimnej coli, zrób mu psikusa i postaw obok talerza nasz bawełniany drink. Zabawny efekt gwarantowany! Nasza puszka to idealny sposób na świętowanie każdej okazji. Sprawdzą się do wzniesienia urodzinowego toastu czy jako drobny upominek od Świętego Mikołaja. Na pewno posmakują nie tylko miłośnikom Pepsi®!

ZABAWNE I PRAKTYCZNE - Skarpetki w puszce to idealny sposób na zaspokojenie pierwszego głodu, kiedy goście wpadną z niezapowiedzianą wizytą. Oni będą z niedowierzaniem zachwycać się Twoim poczęstunkiem, a Ty w tym czasie zdążysz zamówić prawdziwy zestaw pizzy z colą. Podarowanie Pepsi® jest proste – dzięki estetycznej i trwałej metalowej puszce, nie musisz zawracać sobie głowy ozdobnym papierem czy pudełkiem oraz martwić się, że skarpetki będą pogniecione. Po prostu bierzesz i dajesz. 

EUROPEJSKA PRODUKCJA – skarpetkowy napój przygotowujemy w rodzinnym zakładzie w Europie Środkowej, który od wielu lat wysyła skarpetki w różne części świata. Aby był przepyszny, korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych składników. Przędza z certyfikatem OEKO-TEX składa się w większości z bawełny czesanej. To miękki, naturalny materiał, który zapewnia przewiewność i wygodę przez cały dzień noszenia skarpetek na nogach. Dzięki temu lepiej możesz zadbać o ich higienę i poczucie świeżości.

RAINBOW SOCKS I PEPSI – to dopiero współpraca! Łączy nas poczucie humoru, pozytywny flow i dystans do siebie oraz rzeczywistości i mamy nadzieję, że ten produkt będzie mógł to udowodnić. Kolorowy, modny i zabawny, jak inne potrawy i napoje z naszego menu, ma za zadanie nie tylko sprawić frajdę właścicielowi, ale przypominać światu, że skarpetki już od dawna nie są nudnym, banalnym dodatkiem do stroju. To coś dla odważnych i spragnionych. Rainbow Socks®. Where feet and colours meet.

Opinie

Brak opinii na ten moment

Napisz i zobacz

Pepsi x Rainbow Socks 1 para

Pepsi x Rainbow Socks 1 para

Pepsi x Rainbow Socks – Kobiety Mężczyźni Skarpetki w Puszce Pepsi Żartobliwy Prezent

Napisz i zobacz

Produkty powiązane