Dla lekarzy

SKARPETKI DLA LEKARZA – jeśli zawsze wydawało Ci się, że skarpetki pracowników medycznych nie mogą być ciekawe, to udowodnimy Ci, że tak nie jest! Przedstawiamy Doctor Socks Box: zestaw 3 par skarpetek we wzorki o tematyce lekarskiej. 

Więcej szczegółów

48,77 zł

Więcej informacji

SKARPETKI DLA LEKARZA - Casualowe skarpetki sięgające za kostkę idealnie urozmaicą dzień w pracy i poprawią humor wszystkim pracownikom służby zdrowia! Są bardzo wygodne, więc można korzystać z nich codziennie. Do wyboru są dwa rozmiary skarpet: damski dla lekarek (36-40) oraz męski dla lekarzy (41-46).

A

ZABAWNY PREZENT – Twój syn właśnie uzyskał tytuł lekarza? A może dopiero marzy, aby zostać lekarzem w przyszłości? Tak dopasowany prezent na pewno zmotywuje go do nauki! Skarpetki już dawno przestały być postrzegane jako banalny podarunek, pod warunkiem jednak, że są tak kolorowe i atrakcyjne jak nasze Doctor Socks Box. Nasz zestaw starannie zapakowany w sześciokątne pudełko będzie także odpowiednim wyrazem wdzięczności za pomoc. Powiedz swojemu chirurgowi „dziękuję” w oryginalny sposób!

A

SUPER WZORY – Doctor Socks Box to komplet trzech różnych par skarpetek, ale ze wspólnym motywem związanym z pracą w szpitalu. Zielona para przedstawia zdjęcie rentgenowskie czaszki, dłoni oraz klatki piersiowej – perfekcyjna dla radiologa. Błękitna skarpetka ma wzory pastylek i tabletek, które każdy kojarzy z wizytą w gabinecie lekarskim, a czarna skarpetka  pokazuje bicie serca, więc najlepiej nosić ją w czasie wykonywania operacji. Zestaw wzorzystych skarpetek dla każdego, kto wykonuje swój zawód z pasją!

A

EUROPEJSKA JAKOŚĆ – każde skarpetki naszej marki Rainbow Socks Box są produkowane w rodzinnym zakładzie w Europie Środkowej, który już od wielu lat specjalizuje się w ich wytwarzaniu. Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najlepsze, więc korzystamy tylko z przędzy z certyfikatem OEKO-TEX, której głównym składnikiem jest bawełna czesana. To właśnie ona sprawia, że skarpetka jest przewiewna, dzięki czemu stopa może swobodnie oddychać i się nie poci, szczególnie przez cały dzień pracy na dyżurze w szpitalu.

A

RAINBOW SOCKS – to stworzona przez nas marka, której specjalnością są śmieszne skarpetki w oryginalne wzory. Sami projektujemy każdą z naszych skarpetek. Wymyślanie niesamowitych, a czasem nawet szalonych pomysłów na to, co zrobić, aby skarpetki były nietypowe, to dla nas wspaniała zabawa. Mamy nadzieję, że dla każdego fana zwariowanych skarpetek noszenie Rainbow Socks jest codziennie taką samą frajdą, tym bardziej, że kolorowe i żartobliwe wzorki to ostatni krzyk mody!

A

Rainbow Socks. Where feet and colours meet.

Cechy produktu

Skład 80% Bawełna, 17% Poliamid, 3% Elastan

Opinie

Brak opinii na ten moment

Napisz i zobacz

Dla lekarzy

Dla lekarzy

SKARPETKI DLA LEKARZA – jeśli zawsze wydawało Ci się, że skarpetki pracowników medycznych nie mogą być ciekawe, to udowodnimy Ci, że tak nie jest! Przedstawiamy Doctor Socks Box: zestaw 3 par skarpetek we wzorki o tematyce lekarskiej. 

Napisz i zobacz

Produkty powiązane