Skarpetkowelove.pl to strona poświęcona miłośnikom niebanalnych rozwiązań dnia codziennego. Swoimi skarpetkami staramy się dodać życiu koloru, zabawy a nawet i sushi :D Dołącz do nas – skarpetkowych świrów i daj się ponieść skarpetkowej fantazji!

Dlaczego Skarpetki?

Skarpetki to pozornie mało istotny element naszego codziennego ubrania. My jednak ujrzeliśmy w nich coś więcej. Potencjał nie tylko na ładny i kolorowy produkt, ale i na ciekawe i nieszablonowe ułożenie, które sprawia, że już na żadne skarpetki nie spojrzysz w ten sam sposób co wcześniej.

Kreatywność

Nasze skarpetki to przede wszystkim oryginalny pomysł. Zaczęło się od prostego pytania „co lubię jeść?”. Odpowiedzią na to stały się stworzone przez nas sushi i pizza skarpetki, które zdobyły szczególne uznanie wśród smakoszy tych dań. Zadając sobie kolejne proste pytania, tworzymy rzeczy niebanalne, starając się by każdy kolejny produkt znalazł swoich miłośników.

Wykonanie

Najciekawszym elementem naszych produktów jest z pewnością metoda ich składania i pakowania. Naszym celem jest podanie naszych skarpetek w takiej formie, by zaskakiwały i sprawiały przyjemność już na etapie samego zamawiania. Zależy nam również na tym, aby nasi klienci mogli dostrzec niezwykłą precyzję i pracę włożoną w każdy przygotowany dla nich zestaw z naszymi skarpetkami.

Najwyższa jakość

Nasze skarpetki produkowane są w Polsce w Łowiczu z materiałów najwyższej jakości. Pochodząca głównie z Indii i Niemiec bawełna czesana posiada certyfikat Oeko Tex który jest uznanym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Dzięki swym właściwościom termo- izolacyjnym, bawełna chroni stopy przed zimnem i nadmiernym przegrzaniem.

Jeśli masz ochotę przekonać się na własne oczy i spróbować efektów naszej kreatywności, to serdecznie zapraszamy Cię do zakupów na naszym sklepie!