TO MY:

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którym kreatywność nie pozwala usiedzieć w domu. Swoje niekończące się pomysły sukcesywnie urzeczywistniamy, korzystając z już zdobytego doświadczenia i dzieląc się nim z innymi członkami zespołu. Wspólnymi siłami staramy się zaoferować światu coś nowego, coś co wywoła na twarzach uśmiech i zaskoczenie, a także zachęci do szukania nowych rozwiązań. Sklep skarpetkowelove.pl jest efektem naszej ciężkiej pracy włożonej w każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Zobaczcie i sprawdźcie sami! :)

SKARPETKOWE ŚWIRY:

K

Gosia i Cyprian Iwuć

To miłośnicy szalonych skarpetek. Miłość ta zaczęła się przez przypadek. Kiedyś pokochali sushi i tak powstały sushi skarpetki. Kolejne pomysły jak projekt Pizza Socks Box to już następstwo tej nieokiełznanej twórczości. To pomysłodawcy wielu ciekawych idei skarpetkowych, które realizują z uporem maniaka, raz na jakiś czas wypuszczając w świat kolejne dziecko swojej kreatywności.

Jakie skarpetki przyjdą na świat następne?

Zobaczymy! Jedno jest pewne, Cyprian na pewno nie zrobi zwykłych skarpetek, bo stara się patrzeć na ten element naszego codziennego ubrania jak na coś więcej niż tylko produkt użytkowy. Wierzy, że skarpetki mogą wyrażać coś więcej, np. nasze smutki i radości. Gosia natomiast gwarantuje, że każdy ich wspólny pomysł urzeczywistni się w pięknej, estetycznej formie – co kobiece oko, to kobiece oko. Skarpetki muszą przecież zachęcać nie tylko do podarowania ich komuś, ale też do noszenia!
Skarpety to niegdyś niedoceniany, dziś podkreślany fragment garderoby i właśnie im Gosia i  Cyprian oddają się bez reszty. Chyba zresztą robią to dobrze, skoro nasze rodzime polskie skarpetki sprzedajemy w ponad 30 krajach!

K

Ola Kołodziejczak

Jest studentką studiów magisterskich na kierunku E-Biznes w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od samego początku szukała tam czegoś więcej niż tylko nauki, więc zaczęła aktywnie angażować się w organizowane na uczelni projekty. Na początku studiów pracowała również w kawiarni, a jej ulubionym zajęciem było… zagadywanie klientów. W ten oto sposób poznała Gosię i Cypriana!

Doskonały smak przygotowanej przez nią kawy i pozytywna energia o późnej wieczornej porze udzieliły się im tak bardzo, że doprowadziły do rozmowy o współpracy. Ola zasiliła więc zespół i pomogła stworzyć sklep skarpetkowelove.pl, a następnie wsparła projekt dystrybucji skarpetek na cały świat za pomocą zagranicznych platform. Obecnie zajmuje się tym już od prawie 3 lat i z każdym kolejnym dniem jej apetyt na kolejne skarpetki jest coraz większy. A, że Ola kocha jeść, miłość ta przeszła również na sushi i pizza skarpetki, bez których nie wyobraża sobie teraz dnia. W wolnym czasie (jak zdarzy jej się go mieć) Ola odpoczywa przy dobrym filmie lub książce albo śpi, śniąc o nowych skarpetkach.

K

Monia Bator

Sądzi, że Ola musi mieć talent do zarażania ludzi skarpetkową pasją, bo już po pierwszym spotkaniu Monia zapragnęła stać się częścią teamu skarpetkowelove. Dziewczyny poznały się na uczelni i od razu poczuły, że nadają na tych samych falach. W ten sposób Monia ze swoim lekkim piórem i kreatywną osobowością zasiliła zespół, gdzie zajmuje się tworzeniem treści marketingowych i obsługą klienta.

Dzisiaj z przyjemnością opowiada swoim znajomym, czym się zajmuje i nie może przestać się uśmiechać na widok ich zachwyconych min, kiedy pokazuje im wszystkie zwariowane skarpetki, nad jakimi pracuje. W wolnym czasie Monia uwielbia spotykać się z przyjaciółmi. Do tego kocha malować i szyć, a coraz częściej także podróżować. To ostatnie poleca każdemu, kto szuka w życiu inspiracji lub myśli, że nic go już w życiu nie zaskoczy :)