• Jar Socks Ogórki w słoiku to nic innego jak 2 pary przepysznych ogórkowych zielonych skarpet zamkniętych w solidnym słoiku. Skarpetki zarówno zwinięte jak i po rozwinięciu idealnie imitują ogórki na wzór tych przygotowywanych przez nasze mamy i babcie w zaciszu domowej kuchni.
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Jar Socks składający się z 1 pary skarpetek ze wzorem cytryny i 1 pary groszku z marchewką, starannie schowanej za cytrynkami, to niecodzienna dawka koloru! Skarpetki w słoikach są idealne na prezent, nie tylko dla warszawskich słoików ;) 
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Jar Socks składający się z 1 pary skarpetek w marchewki i groszek, i z drugiej pary w cytryny, to skarpetki szczelnie zamknięte w słoiku, przypominające domowe przetwory.
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Jar Socks składający się z 1 pary skarpetek w zielone i czerwone papryczki oraz drugiej pary ze wzorem marchewki i groszku to niecodzienne skarpetki dla osób ceniących oryginalność i nietuzinkowe pomysły.
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Szalone owoce w zalewie! Jar Socks to słoiczek składający się z 1 pary skarpetek ze wzorem gruszki i 1 pary truskawek, starannie schowanej za zielonymi gruszkami, aż ślinka cieknie! Skarpetki w słoikach są idealne na prezent, zapewniamy, że wykorzystacie nie tylko skarpetki ;)
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Jar Socks borówki i gruszki to box składający się z jednej pary skarpetek w borówki z przepyszną żurawiną oraz drugiej pary w zielone gruszki, a to wszystko zapakowane w solidny słoik ozdobiony czerwoną kratką to idealny prezent dla każdej gospodyni domowej.
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny
 • Jar Socks truskawki i borówki to box składający się z 1 pary skarpetek w soczyste truskawki i 1 pary borówek z żurawiną. To nietuzinkowa dawka stylu i koloru! Skarpetki w słoikach są idealne na prezent, nie tylko dla warszawskich słoików ;) 
  40,64 zł
  DOSTĘPNE
  Dostępny